Yükleniyor

Ne Yapıyoruz?

Her marka ve her model araçlarınızın otomatik şanzımanlarının tamirini yapıyoruz. Periyodik bakımları ve yağ değişim işlemlerini özenle yerine getiriyoruz.

Arıza Tespiti

Otomatik Şanzıman Onarımı

Otomatik Şanzıman Onarımı

Firma olarak yola çıktığımız günden beri kaliteden ödün vermeden dünya standartlarında hizmeti müşterilerimize sunabilmek için çaba göstermekteyiz. Bu konuda şu ana kadarki sunmuş olduğumuz hizmetler göz önüne alındığında bir marka değeri olarak bulunduğumuz lokasyonda ön plana çıkmaktayız. Müşterilerimizin beğenisini kazanmanın haklı gururunu yaşamakla beraber bugünkü bulunduğumuz noktayı kendimiz için kesinlikle yeterli görmemekteyiz.

Özellikle konusunda uzman olan ve deneyimli çalışanlarımız sizlere kaliteli bir hizmet sunabilmektedir. Bu konuya çok ciddi yaklaşan firmamız tüm çalışanlarımızın konusunda uzman kişiler olmasına özen göstermektedir. Eğitimli ve konusunda bilgili olan çalışma arkadaşlarımız ile sizlere en kaliteli ve profesyonel hizmetleri sorunsuz olarak sunabilmektedir.

Genel İşimiz Otomatik Şanzıman Tamiri, Otomatik Şanzıman Bakımı Ve Otomatik Şanzıman Parça Temini Yapmaktayız. Özel Geliştirilmiş Yazılımlarımız İle Sizlere Daha Kaliteli Bir Hizmet Sunup Şanzıman Arızasını Tespit Edip Onarımı Yapıyoruz. Ve Siz Müşterilerimizde Mutlu Olarak Bizden Ayrılmış Oluyorsunuz.

DSG ŞANZIMAN TAMİRİ

“Direct Shift Gearbox” kelimelerinin kısaltılmışı olan DSG, Volkswagen tarafından geliştirilen bir şanzıman türüdür. Yaklaşık 15 yıldır kullanılmakta ve son derece verimli ve üst düzey sürüş performansı sunan şanzıman türüdür. İki farklı debriyaj sistemi yer alır. Tek vites (1, 3, 5, 7) geçişlerinde birisi aktif olurken; çift vites (2, 4, 6) geçişlerinde diğeri hazır konumda bekler. Böylelikle seri bir vites değişimi yapılmış olur. DSG şanzımanda güç kayıpları manuel ve otomatik şanzıman tiplerine göre daha azdır. Volkswagen ile birlikte şu anda Audi,Seat,Skoda markası da DSG şanzıman kullanan araç markasıdır. Audi otomobiller 8 ileri DSG şanzıman ve 7 ileri S-Tronic şanzıman tipleri ile sunulmaktadır. Firmamızda DSG otomatik şanzımanı ile ilgili bütün onarım,revizyon ve arıza tespiti yapılmaktadır.Siz değerli müşterilerimizi her zaman bekleriz…

POWERSHİFT ŞANZIMAN TAMİRİ

Çift kavramalı şanzıman türlerinden biridir. Performans kaybını en aza indirerek yakıt tüketimini de azaltan bir hedefle çalışır. Otomotiv endüstrisinin geliştirdiği önemli sistemlerden biridir. Çalışma prensibi seri bir akış gösteren Powershift şanzıman yapısı, yağlı sistem ve kuru sistem olmak üzere iki farklı mekanizmaya sahip olabilir. Kullanımı zevkli olan Powershift vitesli araçlar, performans konusunda en iyi sonucu vermeyi amaçlıyorlar. Ford markasının kullandığı Powershift şanzıman 6 ileri vitese sahiptir. Otomatik modda kullandığınızda bile manuel bir araç kullanmanın verdiği motor performansı hissini verir. Firmamız ümraniye sanayide powershift şanzımanlarınızın onarımınıda yapmaktadır

Şanzıman Tamir